%96 başarı oranı ve özel labratuarlarımız da veri kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Geçen yıl Tükiye'de ve Dünya genelinde binlerce müşterinin verilerini HDD, RAID, katı hal diskleri SSD, bellek çubukları, USB taşınabilir diskler, SD kartlar, teypler ve hatta cep telefonları gibi ortamlardan kurtarmalarına yardımcı olduk.


Veri Kurtarma Uzmanlarında verilerinizin ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Veri kurtarma hizmetlerinde 10 yılı aşkın tecrübemiz ve manyetik ve optik veri depolama cihazları için BSI ve ISO teknik komitelerinin Başkanlığı ile güvenebileceğiniz bir şirketiz. Uzmanlarımız, dosya kurtarma mühendisliği ve yenilikçi sabit disk kurtarma çözümlerinde sektöre öncülük ediyor. Eşsiz veri çıkarma araçları, laboratuvarlar ve temiz odalar ile mekanik ve mantıksal arızalar, silinmiş dosyalar veya bozuk veriler için en iyi kurtarma şanslarından birini sunuyoruz. Geçen yılki %96'lık başarı oranımızın kendisi için konuştuğunu düşünüyoruz!

Anında teknik analiz, ücretsiz sabit fiyat teklifi ve kritik kurtarma işlemleri için acil servis sunuyoruz. Sürecimiz tamamen şeffaftır. Kurtarma süreci boyunca özel bir danışman tarafından bilgilendirileceksiniz ve tüm kurtarma işlemlerini yalnızca birkaç gün içinde tamamlayarak hizmet dışı kalma sürenizi en aza indirmeyi hedefliyoruz. Aslında her iyileşmeyi 72 saat içinde tamamlamayı hedefliyoruz.

Hizmetlerimiz, Baş Polis Memurları Birliği (ACPO) ilkelerinin tüm gereksinimlerini karşılar ve ISO14001 ve ISO9001 onaylı bağlı laboratuvarlarımızla - verilerinizin bizimle güvende olduğunu bilirsiniz. Veri Kurtarma Uzmanlarının Birleşik Krallık'ın tüm bölgelerine hizmet veren ofisleri vardır. Bu, yerel olarak birinci sınıf bir hizmet aldığınız anlamına gelir. Uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için bizi aramanız veya çevrimiçi fiyat teklifi almanız yeterlidir. Danışmanlarımız hafta içi 08:00 - 20:00 ve hafta sonları 09:00 - 17:00 saatleri arasında mevcuttur.

Başlıca yeteneklerimiz

 

Arızalı bir PC, Mac veya harici sürücüden bir dosyayı kurtarmaya çalışmak kadar hiçbir şey sizi daha çaresiz hissettiremez. Belki de klasöründe birdenbire bulunamayan aile fotoğrafları hazinesi veya taradığınız ve şu anda arızalı bir sabit diske PDF olarak kaydettiğiniz önemli belgelerdir.

 

Whatsapp İletişim