Bir web sitesinin arama motoru arama sonuçlarında organik sonuçlarda ilk sayfalarda listeleniyor olması, tüm illerde de ilk sayfada olduğu anlamına gelmemektedir.Yani web sitenizi bir anahtar kelime ile aratınca organik arama sonuçlarında ( adwords reklam kullanmadan ) ilk sayfada görüyorsunuz, bu anahtar kelime ile ilgili sizi arayanlar oluyor ve arayanlar hep aynı bölgedense bu sadece bir bölgede listeleniyor oldugunuzu göstermektedir.

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimizaton) yani arama motoru optimizasyonu, web sitenizin tüm arama motorlarının organik sonuçlarının reklamsız bölümlerinde üst sıralarda çıkmasını sağlayarak internette görünmesi demektir. Seo hizmeti gününmüzde firmaların en çok ihtiyaç duydukları hizmetlerin başında gelmektedir.

SEO Ne işe Yarar?

SEO hizmeti verilen web siteleri, potansiyel müşterilerinizin anahtar kelimeleriniz ile arama motorlarında yapacağı aramalarda üst sıralarda çıkar. Bu sayede müşterileriniz sizi kolaylıkla bulur.

SEO Çalışması Gerekli mi?

Web sitesi olupta seo hizmeti almayan siteler, sadece sizi bilenler için bulunur olursunuz çünkü arama motorlarnın hiçbirinde siteniz görünmez. Asıl olan sizi bilmeyen müşterilerinizin size ulaşmasını sağlamaktır.

Özetle ister Site içi SEO olsun ister Site Dışı SEO olsun her zaman bir denge sağlamak zorundasınız. İçeriğiniz ne kısa ne uzun olmalı, gerekli bilgiyi vermeli ama gereksiz tekrarlardan uzak durmalı, görsellere önem verilmeli ama sayfa sadece resim ve videolardan oluşmamalı, yeterince kaliteli backlink almalı ama aşırıya kaçmamalıdır. Bütün bunları yerine getirdiğiniz takdirde sırtınızı yaslayıp sayfanızın Google da nerelerde olduğunu takip edebilirsiniz.

Seo Danışmanlığı

Zamran seo danışmanlığı ajansı olarak seo konusun da kaliteli hizmet anlayışımız ve uzman kadromuz ile seo konusunda işletmenizin değerine değer katıp sizler için en iyisini hedeflemekteyiz. Seo ajansları arasında ilk sıralara yerleşmiş olan zamran software sizlere özel çalışmalar yaparak ilk sırayı hedeflemektedir.
 

Seo danışmanlığı  hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp İletişim