Bakırköy Web Tasarım Şirketi;

Bakırköy ve İstanbul’un ilçelerine Türkiye’nin her iline her ilçesine web tasarım yapmaktayız.

Bakırköy Web Tasarım Firmaları, Bakırköy Tasarım, Bakırköy Web Tasarım Firmaları Ajansı, Bakırköy Web Tasarım Firmaları mı arıyorsunuz?

Zamran Software Olarak kurumsal internet hizmetleri sunuyoruz.

Müşteri Destek: 0532 282 94 86

En Hızlı ve Etkili Çözümler Sunar.

Web Tasarım Konusunda sizlere 7/24 Destek sunmaktayız.

Google Seo Optimizasyonlu siteler üretiriz.

Mobil Uyumlu Siteler, Tablet uyumlu Siteler Hazırlarız.

%100 Türkçe Kontrol Paneli Yazılımı entegre ederek 7/24 içerik girebilirsiniz.

PHP Yazılım alt yapısıyla hızlı ve dinamik siteler oluştururuz.

Siteniz Tasarım aşamasında demosunu sizlere sunduktan sonra onay alındıktan sonra Domain, Hosting kurulumları yapıp, Google indexleme işleminden sonra sitenizi binlerce kişi görüntülemeye başlarlar.

Hazır Paketlerimiz 1 Saat içinde kurulumu yaptıktan sonra siteniz yayına başlar

Özel Tasarımlar ortalama 15 Gün içinde tasarım ve yazılım işlemi bitiririz yayına başlatırız.

Bakırköy Web Tasarım Şirketi sunarken kurumunuzun kurumsal kimliğini baştan sona inceliyor, Markanızı internette en doğru şekilde tanıtmanız için çözümler sunuyor. Profesyonel fikirler ile dinamik ve yeni teknoloji kullanıldığı web siteleri yapıyoruz. Amacımız size özel olan en iyi reklamı yaratacak tasarımlar üretmektedir. Web tasarım şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Zamran Software olarak kurumunuzu dijital dünya ile tanıştırarak Google ve diğer arama motorlarında bulunabilirliğinizi arttırmak, markalaşma ve marka olma yolunda tasarımlar sunuyoruz. Profesyonel web tasarım yapan şirketi, web sitenizi markanıza en uygun şekilde optimize edebiliyorsa o zaman amacına ulaşmış olur. Bilişim Teknolojileri geliştiği günümüzde web siteleri iyi bir tanıtım aracı olmuştur. Aynı zamanda trafiğin yoğun olduğu ve tanıtım giderlerinin düşük olduğu bir bilişim aracı olduğundan firmalar web tasarım yaptırmak ve rakiplerden geri kalmamak için internet ortamında yarış haline girmişlerdir. İnternet ortamındaki trafiği gören kurumlar en iyi web tasarıma sahip olmaya çalışırken kaliteli müşteriler ise web tasarım kalitesinden Kobiler ve işletmeler değerlerini ölçüp satın alma işlemini buna göre gerçekleştirmektedir.

Bakırköy Web Tasarım Şirketi web sitenizi arama motorlarında Google, Yandex tarzı arama motorlarında ilk sıralarda çıkmıyorsa internet sitemiz var sayılmaz. Kurumsal web tasarım çalışması sonrasında ortaya çıkan web tasarım yazılımları online olarak her platformdan müşteriyi çekebilmesi için aynı zamanda mobil olan html5 Responsive formatında tasarlanmaktadır. Google’ının yayınlamış olduğu son yazılım değişikliği ile mobil tasarım ’da çalışan internet sitelerini Google aramalarda daha yukarıda çıkaracağını yayınlamıştır. Yazılımları geliştirmekte olduğumuz tüm web tasarımlar HTML5 formatında mobil tabletlere uygun internet sayfalarıdır.

Değerli ve kurumsal bir web tasarım HTML5 formatında mobil, her platformda çalışabilir yapılırsa web sitenize giren kişiler ne kadar profesyonel bir firma olduğunu anlayacaktır.

Bir web tasarım yaptırmanın nedeni; internet ortamında sizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi vizyonunuzu, misyonunuzu birilerine ulaştırmaktır. Web Sitesi hizmeti verilen özellikle tasarım kalitesi yüksek teknik altyapısı güçlü, hedeflenen amaca hizmet eden web siteleri tasarlıyoruz. Web Tasarım yaparken SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yapısına uygun olan dinamik meta, anahtar kelime, açıklama, seo uzantısı yerlerine girebileceğiniz web siteleri yapmaktayız. Web sitesinin site içi SEO ve site dışı SEO optimizasyonu yaparak Google ve diğer arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasını hızlandırmaktayız.

 

Web Sitenizi Nasıl Yapıyoruz?

Bakırköy Web Tasarım Şirketi sitenize başlamadan Sektörünüzü, ihtiyaçlarınızı ve rakiplerinizi iyi analiz ediyor çıkan bilgiler neticesinde sektördeki yerinizi almanız için en iyi web tasarım çözümlerini sizler için sunuyoruz. Yaptığımız işlere %100 müşteri memnuniyeti veriyoruz. Kurumsal kimliğinize en uygun web site tasarımı yaptırmak için bizi tercih ettiğinizde sıcak çalışmalar yaptığımızı ve bunu projenize yansıttığımızı göreceksiniz. Yazılım ekibimiz size özel kodlamalar yaparak özgün çalışmaların çıkmasını sağlıyoruz.

Web sitenizi güvenli ve hızlı bir server(sunucu) da barındırdığımızdan emin olabilirsiniz. Hızlı çalışan web siteleri size kazanç olarak geri dönecektir. Web siteleri en iyi ve en ucuz internet siteleri olarak kullanıldığından seçilecek domain (alan adı) ve hosting (alan adı barındırma) oldukça önemlidir. Seçmiş olduğunuz domaini (isim tescili) bize bildirmeniz halinde hemen adınıza tescil ediyoruz.

Web sitesi yapan şirketler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için düşünüyor sizin için hizmet veriyoruz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek Zamran Software  profesyonel ekibine düşmektedir.

 

 

WEB TASARIM YAPTIRMAK İSTİYORSANIZ 7/24

Aşağıdaki Telefon ve mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Müşteri Destek: 0532 282 94 86

Mail: info@zamran.com

Ya da Teklif iste Menüsünden yazabilirsiniz TIKLAYINIZ

 

 

 

Whatsapp İletişim